Kuntorastit 2011

Järjestäjät

Järjestäjät:

Hauhon Sisu, Hämeenlinnan Suunnistajat, Hämeenlinnan Tarmo, Kalvolan Keihäs, Lammin Säkiä, Riihimäen Suunnistajat, Turengin Sarastus.
Tulokset Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  Päivitetty 13.10.2011 21:11
Pvm Päivä Seura Kartta/valm. vuosi Mittakaava Opastus alkaa / Tulokset
19.4. Ti RiSu Kirvasto -09 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
20.4. Ke HauSi Vuorenharju -08 1:10000 Tulokset ja väliajat
26.4. Ti RiSu Uhkola -10 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
28.4. To Tarmo Turenki/Kansanpuisto -10 1:5000 Tulokset ja väliajat
3.5. Ti RiSu Riutta -10 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
5.5. To TurSa Lanteennummi -09 1:10000 Tulokset ja väliajat
10.5. Ti RiSu Oitti -06 (Sprintti) 1:5000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
12.5. To HlS Lukkojenmaa -10 1:10000 Tulokset ja väliajat
17.5. Ti RiSu Lavinto-Miehonkallio -06 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
19.5. To HauSi Kenkivuori -09 1:10000 Tulokset ja väliajat
24.5. Ti RiSu Vatsia (Paalijärvi)-10 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
25.5. Ke KalvKe Iiittala -11 1:10000 Väliajat
26.5. To Tarmo Karanojanmäki -10 1:10000 Tulokset ja väliajat   
31.5. Ti RiSu Varuskunta -10 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
2.6. To TurSa Kalpalinna -11 1:10000 Tulokset ja väliajat
7.6. Ti RiSu Majolampi -09 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
8.6. Ke HlS Nevilä -10 1:10000 Tulokset ja väliajat
14.6. Ti RiSu Riutta (Kormu) -10 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
16.6. To LamSä Syrjäntaka -11 1:10000 Tulokset ja Väliajat
21.6. Ti Risu Hausjärvi kk -06 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
22.6. Ke KalvKe Allunkainen -11 1:10000 Tulokset ja väliajat
28.6. Ti HlS Ahvenisto -08 1:10000 Tulokset ja väliajat
30.6. To HlS Vesunti -10 1:10000 Tulokset ja väliajat
5.7. Ti HauSi Hankala -09 1:10000 Tulokset ja väliajat
7.7. To LamSä Kapakanmäki -09 1:10000 Tulokset ja väliajat
12.7. Ti TurSa Monikkala -08 1:10000 Tulokset ja väliajat
14.7. To HlS Katiskoski -09 1:10000 Tulokset ja väliajat
19.7. Ti Tarmo Aulanko -07 1:10000 Tulokset ja väliajat 
21.7. To HauSi Juntula -10 1:10000 Tulokset ja väliajat
26.7. Ti RiSu Launonen -10 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
28.7. To HlS Asemi -09 1:10000 Tulokset ja väliajat
2.8. Ti RiSu Lavinto-Miehonkallio -06 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
4.8. To Tarmo Hätilä -11 1:10000 Tulokset ja väliajat
9.8. Ti RiSu Isokorkee -07 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
11.8. To HauSi Pannujärvi -10 1:10000 Tulokset ja väliajat
16.8. Ti RiSu Hausjärvi kk -06 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
18.8. To TurSa Kulomäki -10 1:10000 Tulokset ja väliajat 
23.8. Ti RiSu Malva -99 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
25.8. To KalvKe Pastin Pirtti -11 1:10000 Tulokset ja väliajat
30.8. Ti RiSu Vatsia (Metsola, itä) -10 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
1.9. To Tarmo Suontaka -11 1:10000 Tulokset ja väliajat
6.9. Ti RiSu Vatsia (Metsola, länsi) + yö 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
8.9. To Lamsä Lieso -08 1:10000 Tulokset ja väliajat
13.9. Ti RiSu Hikiä + yö -09 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
15.9. To HauSi Mäkimaa -09 1:10000 Tulokset ja väliajat
20.9. Ti RiSu Majolampi + yö -09 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
22.9. To TurSa Piirilännummi -11 1:10000 Tulokset ja väliajat
27.9. Ti RiSu Varuskunta (Ekokem) +yö -08 1:10000 Tulokset (Tiistairastit RiSu)
29.9. To HlS Konttila -11 1:10000 Tulokset ja väliajat
6.10. To Tarmo Ahvenisto -08 1:10000 Tulokset ja väliajat
13.10. To HlS Kolkanmäki -09 1:10000 Tulokset ja väliajat